Hakkımızda

Ballık Konak Butik Otel

Akmescit Mahallesinde yer alan Ballık Konağı yaklaşık 120 yıllık geçmişe sahiptir. Restorasyonu 2007 yılında tamamlanmış olup butik otel olarak işletilmektedir.

Osmanlı-Ermeni sanatçıları tarafından inşa edilmiş olan Ballık Konakları, 120 yıllık bir konaktır. Tesis geleneksel ahşap oymalı kirişlere ve klasik ahşap mobilyalara sahiptir. Otel ücretsiz Wi-Fi erişimi ve 24 saat resepsiyon hizmeti sunmaktadır.

Ballık Konağının geleneksel olarak dekore edilmiş odalarında düz ekran uydu TV, telefon, ısıtma ve minibar bulunmaktadır. Özel banyolar duş ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Odalar şehir ve bahçe manzaralıdır.

Ballık Konağında yerel malzemelerle hazırlanan kahvaltı servis edilir. Çevrede çeşitli restoranlar bulunmaktadır. Ballık Konak, toplamda 12 odası ile hizmet vermektedir. Tüm odalarda; emanet kasa, gardrop, minibar, banyo ve banyo buklet malzemeleri bulunmaktadır. Odalardaki banyo 11i duşakabin biri küvetlidir. Ortak alandaki balkon/ teras kullanılmaktadır. Ayrıca odaları ısıtması merkezi sistem doğalgaz ile sağlanmaktadır.

Otelimizin Özellikleri

Kahvaltı

Restaurant

Sınırsız Wi-Fi

Oda Servisi

Duşakabin

Araç Parkı